YÖNETİM KURULU
ASIL ÜYELER

AHMET ŞENTÜRK

Başkan

Ahmet Şentürk meslek hayatına 1993 yılında Rio Tinto’da arama jeoloğu olarak başlamış, aynı şirkette 1996 yılına kadar çalışmmış ve pekçok VMS..

BAYRAM ARTUN

Başkan Yardımcısı

Bayram Artun 1987’de ODTÜ Jeoloji Mühendisliğinden mezun oldu. Kısa süreli kömür ve sondaj projeleri deneyiminden sonra 1991’de Cominco Madencilik..

SELİM ŞENÖZ

Sayman

2001 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü'nden mezun olmuştur. 2006 yılında Galata Madencilik bünyesinde Kızıltepe Altın Madeni Projesi’nde...

ARDA ARCASOY

Eğitim Kurulu

Dr. Arcasoy, Uzaktan Algılama ve Coğrafi Bilgi Sistemleri konularında uzmanlaşarak 22 senelik bir Jeoloji Mühendisliği tecrübesine sahiptir. Çok bantlı..

MESUT SOYLU

Üye

Dr. Mesut Soylu 25 yıldır, baz ve kıymetli metal aramalarında Türkiye, Doğu Avrupa ve Kafkas ülkelerinde çalışmıştır. 1990-1996 yılları arasında..

M. RUHİ AKÇIL

Sosyal Etkinlikler

1984 yılında ODTÜ Jeoloji Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1984-1995 yılları arasında maden arama sondaj projelerinde, saha araştırmaları ve doğalgaz..

NURİ CEYHAN

Üye

Nuri Ceyhan, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden 2000 yılında Lisans, 2003 yılında Yüksek Lisans derecesiyle mezun olmuştur. 

YONCA YILDIRIM ÇÖRTENLİOĞLU

Yonca Yıldırım Çörtenlioğlu, Coğrafi Bilgi Sisteleri ve Veritabanı sistemleri konusunda uzmanlaşarak 19 Senelik bir Jeololoji Mühendisliği tecrübesine sahiptir. Yonca Yıldırım Çörtenlioğlu  meslek hayatına 2003 yılında Alacer Gold’da jeoloji mühendisi , veritabanı uzmanı olarak başlamış ve aynı şirkette 2010 yılına kadar çalışmıştır. 

SERAP ARICIOĞLU İLHAN

YÖNETİM KURULU
YEDEKLER

BERKİN UĞURLU

RAMAZAN SARI

YAVUZ ULUTÜRK

BANU ÇOLAK

MEHMET ALİ AKBABA

ÖZGÜR SAPANCI

ELİF TEKİN ALAGÜL

GÖKMEN ELMAS

ZEHRA DEVECİ ARAL

matbaa, ankara matbaa, katalog baskı davetiye promosyon