YÖNETİM KURULU

Ahmet Şentürk

Başkan

Jeoloji Mühendisi

Ahmet Şentürk meslek hayatına 1993 yılında Rio Tinto’da arama jeoloğu olarak başlamış, aynı şirkette 1996 yılına kadar çalışmmış ve pekçok VMS, Porfiri ve Epitermal tip bas metal arama programında yer almıştır. 1996-1997 yıllarında danışman jeolog olarak çalışmış ve bu sürede yerli-yabancı maden şirketlerinin projelerinde yer almıştır. 1998-2001 yılları arasında Sevil Grup bünyesinde, Maden Bölümünün Koordinatörlüğünü yürütmüştür. Daha sonra 2001 yılından 2004 yılına kadar, Noranda Madencilikte görev almış, bu süre içerisinde VMS ve Porfiri projelerini yürütmüştür. Son olarak 2004-2018 yıllarında Aldridge Mineral Madencilikte Arama Müdürü olarak görev almış ve aynı şirketin Arama Direktörlüğü görevini sürdürmüştür.

Ahmet Şentürk ODTÜ-Jeoloji Mühendisliği Bölümünde mezun olmuştur. Aynı zamanda Marmara Universitesinin MBA programını tamamlamıştır.

Jeoloji Mühendisleri Odası-JMO ile Maden Jeologları Derneği üyesidir. Ayrıca SEG ve CIM üyesidir. Şu an Tümad Şirketinde "Danışman" olarak görev yapmaktadır

matbaa, ankara matbaa, katalog baskı davetiye promosyon