YÖNETİM KURULU
ASIL ÜYELER

AHMET ŞENTÜRK

Başkan

Ahmet Şentürk meslek hayatına 1993 yılında Rio Tinto’da arama jeoloğu olarak başlamış, aynı şirkette 1996 yılına kadar çalışmmış ve pekçok VMS..

BAYRAM ARTUN

Başkan Yardımcısı

Bayram Artun 1987’de ODTÜ Jeoloji Mühendisliğinden mezun oldu. Kısa süreli kömür ve sondaj projeleri deneyiminden sonra 1991’de Cominco Madencilik..

HALİL TÜRKMEN

Genel Sekreter

Halil Türkmen 1955 yılında Taşköprü/Kastamonu’da doğdu. İlk, orta, lise ve Ankara Üniversitesi Jeoloji mühendisliği eğitimini Ankara’da tamamladı..

SELİM ŞENÖZ

Sayman

2001 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü'nden mezun olmuştur. 2006 yılında Galata Madencilik bünyesinde Kızıltepe Altın Madeni Projesi’nde...

ARDA ARCASOY

Eğitim Kurulu

Dr. Arcasoy, Uzaktan Algılama ve Coğrafi Bilgi Sistemleri konularında uzmanlaşarak 22 senelik bir Jeoloji Mühendisliği tecrübesine sahiptir. Çok bantlı..

MESUT SOYLU

Üye

Dr. Mesut Soylu 25 yıldır, baz ve kıymetli metal aramalarında Türkiye, Doğu Avrupa ve Kafkas ülkelerinde çalışmıştır. 1990-1996 yılları arasında..

M. RUHİ AKÇIL

Sosyal Etkinlikler

1984 yılında ODTÜ Jeoloji Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1984-1995 yılları arasında maden arama sondaj projelerinde, saha araştırmaları ve doğalgaz..

İBRAHİM GÜNEY

Üye

İbrahim Güney’in Altın ve Baz Metal madenleri aramacılık kariyeri 1989 yılında Cominco Madencilik’e (Cominco Resources) asistan jeolog olarak katıldığında başlar..

NURİ CEYHAN

Üye

Nuri Ceyhan, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden 2000 yılında Lisans, 2003 yılında Yüksek Lisans derecesiyle mezun olmuştur...

YÖNETİM KURULU
YEDEKLER

CEM SACİT YÜCEER

MURAT ÇETİNTAŞ

BERKİN UĞURLU

ÖZGÜNER ORHANER

ZAFER MURAT ÖNTAÇ

ERDEM ATALAR

YONCA YILDIRIM ÇÖRTENLİOĞLU

RAMAZAN SARI

YAVUZ ULUTÜRK

matbaa, ankara matbaa, katalog baskı davetiye promosyon